Žádost ke stažení

 

Podle našich zjištění se pro realitní kanceláře a makléře jako nejvýhodnější jeví pojistný produkt MAXIMA Pojišťovna, a.s., která jako jediná do základního pojištění navíc automaticky zahrnula:

- provozní odpovědnost vč. újmy vzniklé v souvislosti s vlastnictvím nebo jiným užíváním nemovisti sloužící k výkonu činnosti,

- škodu na převzatých dokladech a újmu na věcech převzatých a věcech užívaných.

Pojistka samozřejmě řeší pojištění odpovědnosti Realitního zprostředkovatele požadované Realitním zákonem, tedy odpovědnosti za újmu způsobenou vadou poskytnuté odborné služby, vč. následné finanční škody a čisté finanční škody.

Vedle samotného rozsahu pojištění je zajímavá také cena ročního pojistného (od 2.428 Kč pro RK a od 1.792 Kč pro makléře) a rychlý a snadný proces sjednání pojištění. Stačí, když odešlete vyplněný formulář e-mailem, nikam nemusíte chodit něco předjednávat a podepisovat, vše vyřešíte z kanceláře.

 

Jaký je postup pro sjednání pojištění?

Žádost o pojištění profesní odopvědnosti1) Otevřete si Žádost o pojištění odpovědnosti (v obrázku vlevo - formulář lze vyplnit přímo z Vašeho PC a tisknout, nebo stáhněte z odkazu výše).

2) Vyplňte údaje o pojistníkovi (tj. Vaše realitní kancelář nebo Vy jako makléř-ičař) a další požadované údaje.

3) Zvolte limity pojištění (druhá strana bod 1 - "A" pro realitní kancelář, "B" pro makléře podnikající pod realitní kanceláří, zvolený "hrubý příjem" by neměl být nižší o více než 15% ročního obratu, v bodu 2 je případně možné sjednat pojištění s vyššími limity).

4) Vyplněnou Žádost vytiskněte a podepsanou zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (e-mail pojišťovacího zprostředkovatele, který pro pojišťovnu tyto profesní pojistky administruje), příp. dotazy směřujte na tel. 774262420.

5) Pojišťovna Žádost zpracuje a zašle na Vaší adresu Pojistnou smlouvu ve dvou vyhotoveních, jedno podepsané zašlete Vy zpět na adresu pojišťovny.

6) Uhradíte pojistné dle údajů v Pojistné smlouvě.

7) Po připsání pojistného na účet pojišťovny Vám pojišťovna vygeneruje potvrzení o platnosti pojištění, které zašlete na MMR (podle § 7 odst. 4 zák.č. 39/2020 Sb.).

8) A je to.

Pozn.: Zprostředkovatelem a administrátorem těchto profesních pojistek je pro pojišťovnu MAXIMA společnost CIC plus, a.s. - České pojišťovací poradenství, se sídlem: Čimická 52, Praha 8.

Autorská práva a informace

Web www.cicplus.cz provozuje společnost CIC plus, a.s., IČ: 26212641, pojišťovací agent, registrován pod číslem 013437PM a 013253PA na ČNB, zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka č. 6858  Provozovatel portálu www.vyberpojisteni.cz - Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu společnosti CIC plus, a.s. není dovoleno.

Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies